logo
Wersja dla niedowidzących
  Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Choose language:       
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 POWIATOWY URZĄD PRACY
plus Dane podstawowe
minus Struktura organizacyjna
   minus Organizacja Urzędu
   minus Godziny obsługi interesantów
minus Zakres Kompetencji
minus Regulamin Organizacyjny Urzędu
minus Akty normatywne Urzędu własne wewnętrzne
minus Statut Powiatowego Urzędu Pracy w Łodzi
minus Rejestr zarządzeń Dyrektora PUP w Łodzi - 2015
minus Rejestr zarządzeń Dyrektora PUP w Łodzi - 2016
minus Rejestr zarządzeń Dyrektora PUP w Łodzi - 2017
minus Rejestr zarządzeń Dyrektora PUP w Łodzi - 2018
 WNIOSKI I FORMULARZE
minus Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 PRAWO PRACY
plus Ustawy
 INNE
plus Majątek
plus Instrukcja obsługi biuletynu
plus Zamówienia publiczne
plus Finanse publiczne
 Praca w Urzędzie
minus Zasady naboru
minus Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
minus Oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie
 Nabór do pracy
minus Aktualne rekrutacje
minus Postępowania w toku
minus Wyniki postępowań
minus Archiwum rekrutacji
 Informacje
plus Uchwały
plusOgłoszenia
plusObwieszczenia
 Sprawy do załatwienia
 Wzory dokumentów
 Podział administracyjny kraju
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


POWIATOWY URZĄD PRACY > Struktura organizacyjna > Organizacja Urzędu

Stanowisko

Nazwisko

Ulica/Pokój

E-mail/Telefon

Dyrekcja

p.o. Dyrektora PUP

w Łodzi

Iwona Olczak

Milionowa 91

pok. 144

42 251 65 60

sekretariat@pup-lodz.pl

Zastępca Dyrektora PUP

w Łodzi

ds. Aktywizacji

Krzysztof Barański

Milionowa 91

pok. 144

42 251 65 60

sekretariat@pup-lodz.pl

Zastępca Dyrektora PUP

w Łodzi

ds. Administracyjnych

Robert Skowroński

Milionowa 91

pok. 144

42 251 65 60

sekretariat@pup-lodz.pl

Główny Księgowy Anna Załęczna-Zduniak

Milionowa 91

pok. 144

42 251 65 60

azaleczna@pup-lodz.pl

 

Sekretariat

ul. Milionowa 91

sekretariat@pup-lodz.pl 42 251 65 60

pok. 144

Kancelaria

ul. Milionowa 91

lol2@praca.gov.pl

42 251 66 43

pok. 033

Kancelaria

ul. Kilińskiego 102/102a

sekretariat2@pup-lodz.pl 42 676 80 01 pok. 103

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Kierownik Wydziału

Radosław Czerwiński

Milionowa 91

pok. 139

42 251 65 25

rczerwinski@pup-lodz.pl

Wydział Programów Rynku Pracy i Statystyki
Kierownika Wydziału Anna Molteni

Milionowa 91

pok. 119

42 251 65 46

amolteni@pup-lodz.pl

Wydział Ewidencji i Świadczeń

Kierownik Wydziału

Aneta Kopczyńska

Kilińskiego 102/102a

pok. 114

42 676 80 22

akopczynska@pup-lodz.pl

Wydział Kadr i Zarządzania

Kierownik Wydziału

Katarzyna Pałucka

Milionowa 91

pok. 140

42 251 65 65

kpalucka@pup-lodz.pl

Wydział Organizacyjny

p.o. Kierownika Wydziału

Małgorzata Bednarek-Mróz

Milionowa 91

pok. 142

42 251 66 10

mbednarek@pup-lodz.pl

Wydział Składnica Akt

Kierownik Wydziału

Elżbieta Becht

Milionowa 91

pok. 126c

42 251 65 28

ebecht@pup-lodz.pl

Wydział Zamówień Publicznych

 Kierownik Wydziału

Agnieszka Pejska

Milionowa 91

pok. 022

42 251 65 11

apejska@pup-lodz.pl

Wydział Informatyki

 Kierownik Wydziału

Konrad Maryniak

Milionowa 91

pok. 108

42 251 65 35

kmaryniak@pup-lodz.pl

Wydział Odwołań
 Kierownik Wydziału   Ewa Majchrzak

Kilińskiego 102/102a

pok. 102

42 676 80 06

emajchrzak@pup-lodz.pl

Wydział Naliczeń Zasiłków i Świadczeń

 Kierownik Wydziału

 Izabela Kowalska

Milionowa 91

pok. 117

42 251 66 23

ikowalska@pup-lodz.pl

Wydział Finansowo Księgowy

 p.o. Kierownika Wydziału

Agnieszka Michałowicz

Milionowa 91

pok. 144

42 251 65 60

amichalowicz@pup-lodz.pl

 Kierownik Wydziału

Małgorzata Nadziejko

Milionowa 91

pok. 112

42 251 65 68

mnadziejko@pup-lodz.pl

Wydział Monitorowania Pomocy Publicznej
Kierownik Wydziału Aleksandra Uniszewska

Milionowa 91

pok. 106

42 251 65 23

auniszewska@pup-lodz.pl

Wydział Kontroli i Skarg
Kierownik Wydziału Przemysław Staniewski

Milionowa 91

pok. 115

42 251 65 16

pstaniewski@pup-lodz.pl

Wydział Windykacji

Kierownik Wydziału

Halina Zalasa - Gołaszewska

Milionowa 91

pok. 121

42 251 65 62

hzalasa@pup-lodz.pl

 

Nazwa dokumentu: Organizacja Urzędu
Podmiot udostępniający: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Osoba, która wytworzyła informację: Grażyna Zawadzka
Osoba, która odpowiada za treść: Grażyna Zawadzka
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2003-07-29 11:42:44
Data udostępnienia informacji: 2003-07-29 11:43:44
Data ostatniej aktualizacji: 2017-01-19 11:45:01

Wersja do wydruku...

corner   corner